Ve čtvrtek 29. října jsme vyrazili na již třetí utkání 6. badmintonové ligy.

Utkání jsme začali zostra mužskými čtyřhrami. Rozhodl jsem se, že si zkusím čtyřhru s Tomem Fojtlem. Druhá dvojice byla jasná, Petr s druhým Tomem dokázali v předchozím utkání získat bod, takže nemělo cenu je rozdělovat. My s Tomem jsme první set docela projeli, ale ve druhém jsme se dokázali vzchopit a padli jsme až na konci. Petr s Tomem Nezvalem ale dokázali vybojovat první bod! Po velkém boji plném chyb, ale hlavní bylo, že tato dvojice uspěla i podruhé.

V ženské čtyřhře se už bohužel tolik nedařilo. Terky prohrály další zápas, ale zase je nutné říct, že na to, jak dlouho hrají a trénují, je pěkné, kolik dokáží uhrát bodů. Postupně se zlepšují a třeba v dalším utkání už získají aspoň set.

Pak se přešlo na dvouhry mužů. Tom Fojtl bohužel neměl moc šancí a docela to projel. Ve druhé dvouhře jsem bohužel začal tuhnout a ke konci už šla kvalita hry silně dolů. Poučení pro příště, na dva zápasy nemám. Nechám experimentování se soupiskou a první čtyřhru nechám Tomovi a Jirkovi.

Mezitím odehrála dvouhru i Terka. Bohužel jí toho moc nevycházelo, ale pokroky jsou také vidět. Jirkovi dvouhra také moc nevyšla, ale bojoval jako lev. Na závěr přišel mix, který hraje Petr s Marcelou. Docela dost výměn vypadalo z taktického pohledu moc pěkně, bohužel to k vítězství nestačilo.

Prohráli jsme tedy i třetí utkání v 6. lize, tentokrát s výsledkem 1:7. No nic, jedeme dál. Musíme se připravit na Chropyni. Tam odehrajeme další utkání.