Po roce je to tu znovu. Proroctví se naplnilo. Kámen Vyvolávání, tak dlouho skryt před zraky všech lidí, se opět objevil. Velká bitva je zde. Armády orků, elfů, trpaslíků i lidí se šikují v Brně. Vypadá to, že všechny armády míří k jednomu místu. Je to pravda? Je Kámen Vyvolávání skutečně ukryt v Knihovně Jiřího Mahena na Kobližné?

Turnaj v Summoner Wars

Knihovna Jiřího Mahena a především její sekce pro děti a mládež si vás dovoluje pozvat na turnaj v Summoner Wars: Války Vyvolavačů. Poprvé se turnaj konal před rokem a po úspěchu, kdy z celé loňské série byl právě brněnský turnaj nejvíce i nejlépe obsazený, jsme se rozhodli pro pokračování.

  • Kdy? V sobotu 21. května od 10 do 16 hodin
  • Kde? V Knihovně Jiřího Mahena na Kobližné 4
  • Za kolik? Zdarma!
  • Ceny? Deskové hry od společnosti MindOK

Formát turnaje

Turnaj se bude hrát stejným systémem jako série turnajů v roce 2015. Všichni hráči tedy budou hrát pravděpodobně 5 kol, pričemž soupeři budou nalosováni k sobě tzv. Švýcarským systémem, jehož smyslem je přiřazovat k sobě soupeře o podobné úrovni.

Chceme využít toho, že česky vyšlo rozšíření Žoldnéři, a tak si hráči mohou přinést vlastní balíčky. Pozor! Vlastní balíčky musí bezpodmínečně projít kontrolou na správnost sestavení! Doporučujeme přinést si alespoň dva vlastní balíčky různých národů. Doporučujeme taktéž obalení karet, abyste si je při závěrečném seskládání poznali. Pokud vlastní balíčky nemáte nebo si je nechcete přinést, nevadí. K dispozici bude dostatek dalších balíčků.

Jídlo a pití

K dispozici bude voda, čaj, káva a drobné občerstvení. Po třetím kole plánujeme přestávku, kterou můžete využít k obědu v blízkých restauracích nebo k nákupu svačiny v obchodech poblíž.

Jak se přihlásit?

Nejlépe mi napište přímo mail na jzuda(at)jzuda.cz. Můžete též využít FB profil Teenu a zde vytvořenou událost. Pokud vám nebude cokoliv jasného, neváhejte a pište!